Merve Tektaş’ın ‘Alişan’ın gelini olarak anılmak istemiyorum’ sözlerine cevap!

2018 yılında Buse Varol ile nikah masasına oturan ve bir yıl sonra oğlu Burak’ı, 2021’de de kızı Eliz’i kucağına alan Alişan; aynı zamanda menajeri de olan kardeşi Selçuk Tektaş’ı Temmuz 2021’de henüz 41 yaşındayken koronavirüs sebebiyle kaybetmişti.

Kardeşinin vefatından sonra yengesine ve yeğenlerine sahip çıkıp, onları kendi ailesinden ayırmayan şarkıcı, son olarak çocuklarıyla bir mekana girerken Akmerkez’de görüntülendi.

“HERHALDE PSİKOLOJİK NEDENLERDEN”

Ayaküstü gazetecilerle konuşarak cüzdanını unuttuğunu belirten 47 yaşındaki ünlü isim, “Herhalde psikolojik nedenlerden dolayı unutkanlık oluyor” dedi.

Tatil için Çeşme’ye gideceklerini belirten Alişan, “Konser ve düğünler var. Sıfır bir şarkı geliyor. Mert Eken’den aldım. ‘İkimize Birden’i de o yapmıştı. Biliyorsun benim şarkılar 15 sene sonra patlayacak. Benden sonra herkesin bol bol okuyacağı güzel şarkı geliyor. Demet Akalın’ın şarkıları çok güzel” diye konuştu.

“MELEK ABLA TİYATROCU, O DÖNEM ÖN YARGI VARDI”

‘Cennet Mahallesi’ dizisindeki rol arkadaşı Melek Baykal’ın, kendisi ve Çağla Şıkel’i kastederek, “Beni affedin. Bir manken ve bir türkücü ile oynamam dedim” sözleri için şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

Doğru. O yıllardan biliyordum. Melek abla tiyatrocu… O dönemde biraz daha tutuculuk vardı. Tiyatro oyuncuları, Şarkıcı ve mankenden oyuncu olanlara ön yargılıydı. Allah rahmet eylesin, yapımcımız Türker İnanoğlu’nun ne kadar doğru kast seçtiği dizi başlayınca ortaya çıktı.

Alişan, “O dönem bu durumu bilmek psikolojik olarak sizi etkiledi mi?” sorusuna ise “Melek Abla onu daha sonra itiraf etti. ‘Altından güzel kalktınız’ demişti” açıklamasını yaptı.

“BİRAZ UZUN SÜRDÜ AMA MERVE BİR ŞEYLER YAPMAYA BAŞLADI”

Hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş’ın, “Alişan’ın bize gölgesi yeter ama gelini değil Merve Tektaş olarak anılmak istiyorum” sözleri için şarkıcı; şöyle konuştu:

Keşke, çok istiyorum. Merve 2.5 yıl boyunca kendisini kapattı. Hep onunla konuştum. Ben hep başlarında olacağım ama bir yere kadar, Merve çocukların anneleri… Çocukları bir an önce annelerinin ayağa kalktığını görmek istiyor. Biraz uzun sürdü ama bir şeyler yapmaya başladı. İnşallah başarılı olur. Biz aileyiz. O dönem bir kere psikoloğa gitmiştim. Acımın çok normal olduğunu ve onu yaşamam gerektiğini söylemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir